Wskazówki dietetyczne i treningowe

Ostatnimi laty masło orzechowe zyskało w Polsce wielką popularność. Nie bez powodu. Masło, podobnie jak orzechy, z których się je wyrabia, jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych obniżających poziom cholesterolu i korzystnie wpływających na pracę serca.

Olej kokosowy to jeden z największych hitów produktowych ostatnich lat i pełnoprawne „superfood”. Zachwycają się nim gwiazdy, polecają lekarze, coraz częściej można go spotkać na sklepowych półkach.

Stres jest prawdziwą plagą współczesnego społeczeństwa. Żyjemy coraz szybciej, mamy mniej czasu na pogłębianie relacji z innymi ludźmi, zaniedbujemy także swoje ciało. Nieodpowiednia dieta i brak aktywności fizycznej sprawiają, że czujemy się źle, mamy mało energii i jesteśmy bardziej podatni na stres.

Zdrowe odżywianie jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju Waszych pociech, dlatego dziś podpowiemy Wam, co zrobić, by warzywa znikały z talerza nawet największego niejadka. Oto kilka naszych sprawdzonych sposobów.

Każdy z nas zapewne na lekcjach chemii przyswoił wiedzę na temat podstawowego podziału cukrów na cukier na prosty i złożony. Dzisiejszy artykuł porusza kwestię pierwszego z nich.